Türkçe ( Change )

MondoFoot

Tür: Spor Oyunu
Oyun tipi: Çok Oyunculu
Detay: Futbol menejerliği oyunu.

Oyuna Genel Bakış

MondoFoot ÜCRETSİZ, internet tarayıcısı ile oynanan, futbol menajerlik oyunudur. Her oyuncu bir futbol takımı oluşturur, doğru stratejiyi bulur ve bir çok kupa ve lige katılır.

Oyun, en iyi takımlarda görebileceğiniz, oyuncu davranış ve stratejilerini, bütün kurallarıyla bugünkü futbol realitesini yansıtır. Ayrıca, çoğu oyunlarda gördüğümüz, bilindik futbol takımı yönetme oyunlarının aksine, MondoFoot, türüne yeni bir seviye kazandıran özel fantezi unsurları içerir.

Oynanış

MondoFoot'daki her karakter bir çok yeteneğe sahip bir kart ile temsil edilir. Oyun 33 kart ile başlar, bu kartlar bütün takımı ve çalışanlarını içerir. Daha sonra, oyuncu takımı çalıştırmalı, en iyi stratejiyi seçmeli ve iyi bir takım kurmalıdır.

Futbolcular, oynanan her maç ile becerilerini geliştirirler. Kartları diğer oyucularla değiştirmek, yenilerini almak hatta bazılarını "mühendis" gibi farklılaştırmak da mümkündür. Oyuncu, arkadaşları ile gerçek zamanlı olarak maçları izleyebilir ve devre arasında stratejisini değiştirebilir.

Benzersiz Çok Oyunculu Oyun Deneyimi.

Oyunun en büyük amacı Dünya Kupası'nı kazanmaktır. Ancak, oyuncular izledikleri yollarda bir çok farklı yarışmaya da katılabilirler. Dünyada ki HER ülke için Ulusal Lig ve Ulusal Kupa vardır, ayrıca Uluslararası Kupalar ve ek turnuvalar da mevcuttur.

MondoFoot'da kazanan olmak yalnızca büyük bir takım kurmak ile olmaz, ama aynı zamanda iyi bir stratejik düşünme ve oyun fantezi unsurlarının usta kombinasyonunu kullanabilmeyi gerektirir.

MondoFoot, ayrıca dünyadaki bütün oyuncular ile dostluk maçları oynamayı da sağlar. Oyuncular kolayca en iyi arkadaşları ile karşılaşarak eski zamanları yad edebilirler.

Topluluğunuzun ihtiyacı olduğu kadar çok futbol maçını sizlere sunabiliriz. Şu anda, günde 50'den fazla maç oynayan oyuncular bile vardır!

Kısa Bilgiler

  • ÜCRETSİZ OYUN, KURULUM GEREKMEZ.
  • Erkek, bayan veya karışık takımlarla oynama imkanı!
  • Mizah dolu futbol menajerlik oyunu.
  • Olağanüstü oyun deneyimi.
  • Oyuncular için dinamik yetenek sistemi.
  • Maçları canlı izleme imkanı!
  • Benzersiz çok oyunculu oyun deneyimi.
  • Bir çok Lig ve Kupa mevcuttur, ayrıca dünya çapında diğer oyuncularla oynama fırsatı da vardır.

Kullanılabilir Diller