Čeština ( Change )

MondoFoot

Kategorie: sportovní hra
Typ hry: Hra pro více hráčů
Podrobnosti: hra na fotbalového manažera.

Přehled hry

MondoFoot je prohlížečová hra na správce fotbalového týmu ZDARMA. Každý hráč vytváří fotbalový tým, hledá správnou strategii a účastní se mnoha pohárů a lig.

Hra napodobuje dnešní fotbalovou realitu se všemi pravidly, chováním hráčů a strategií, které můžete vidět v těch nejlepších týmech. Kromě obvyklých manažerských zkušeností, které nabízí většina her tohoto typu, přínáší MondoFoot hráči fantastické hrací prvky, které hru posouvají na novou úroveň.

Gameplay

V MondoFoot je každá postava zastoupena kartou s vícero dovednostmi. Hra začíná s 33 kartami představujícími kompletní tým a personál. Potom by měl hráč trénovat, zvolit nejlepší strategii a sestavu týmu.

Hráči mohou zlepšovat své dovednosti s každým odehraným zápasem. Je možné vyměňovat karty s ostatními hráči, kupovat nové karty nebo je "vytvářet" v Mimozemské Laboratoři. Hráč může sledovat každý zápas v reálném čase se svými přáteli a upravovat strategii během poločasu.

Unikátní Multiplayer zkušenosti.

Hlavním cílem hry je vyhrát Světový Pohár. Hráč se však může registrovat i do mnoha jiných soutěží v průběhu hry. Na výběr má Národní Ligy či Národní Poháry pro KAŽDOU zemi na světě, Kontinentální Poháry a další turnaje.

Být vítězem MondoFoot neznamená mít jen skvělý tým, ale také dobré strategické myšlení a dovednost kombinovat všechny fantasy prvky ve hře.

MondoFoot také nabízí možnost hrát přátelské zápasy proti ostatním uživatelům z celého světa. Hráč také může jednoduše vyzvat svého nejlepšího přítele k výkopu jako za starých dobrých časů.

Můžeme vám nabídnout tolik fotbalu, kolik jen vaše komunita vyžaduje. Aktuálně jsou zde hráči, kteří odehrají více než 50 zápasů denně!

Stručná fakta

  • HRA ZDARMA, NENÍ NUTNÁ INSTALACE.
  • Možnost hrát s mužskými, ženskými nebo smíšenými týmy!
  • Hra na správu fotbalového týmu plná humoru.
  • Výjimečný zážitek ze hry.
  • Dynamický systém schopností hráčů
  • Možnost sledovat zápasy živě!
  • Unikátní multiplayer zkušenosti.
  • Dostupné četné ligy a poháry, taktéž možnost hrát proti mnoha hráčům z celého světa

Dostupné jazyky